Tarihçemiz

 

 

Kurulduğu Yıl Olan 1972 Tarihinden Bu Yana Tüketicilerinin Kaliteli Tercihi Olan Sadeyağ Ve Tereyağ Sektöründe Liderliğini Sürdüren Özkoyunlu Ürünleri  Farklı Tüketici İhtiyaçlarını Karşılayan Ürünlerle Çok Geniş Müşteri Yelpazesine Sahip Olan Bir Kuruluştur. 

1972 Yılında Van Ercişte HACI MEHMET KARTAL Küçük Bir İmalathanede Başlayarak Ailemizi Bu İşe Teşvik Etmiştir.

Belirli Bir Süre Devam Eden İşimiz 1983 Yılında Yönetim Kurulu Başkan’ımız Olan EŞREF KARTAL‘ın Erciş Merkezinde Orta Çaplı Bir Üretim Yerine Taşıması  İle Büyüdük.

1999 Yılına Kadar İşimizi Devam Ettirdik. O Yıl  İstanbul Unkapanı’nda Kartal Hipermarket Adında Marketimizi Kurduk

Bu İşlerimizin Yanında  2010’lu Yıllara Kadar  İstanbul’da Çeşitli Gayrimenkul Projeleri Gerçekleştirdik.

Van Erciş’te Bulunan Fabrikamızı 2010’da İstanbul Bayrampaşada Bulunan Mega Center Gıda Merkezine Taşıdık.

Megacenter’e Taşınmamız İle Hem Üretim Alanı Bakımından Hemde Kullanılan  Teknolojik Makine Teçhizatlar’la Tam Otomasyon Sistemine Geçmemiz Üretim Kapasitemizi Ve Kalite Standartlarımızı Yükselmiştir.

 Bizler 1972’den Bu Yana Gelen Ticaret Tecrübemiz Ve İş Ahlakımızla Siz Değerli Müşterilerimize En İyi Ve Kaliteli Ürünleri Sunmak Adına Mevsiminde Topladığımız Koyun İnek Keçi  Hammadelerimizi Depolayarak Siz Müşterilerimize 4 Mevsim  365 gün En İyi Ürünü Sunmak İçin Çalışıyoruz

“Üretici’den Sofranıza Doğal Kaliteli  Lezzet Özkoyunlu SadeYağ.”

~ Özkoyunlu

Misyonumuz

Türkiye ve dünyada var olan teknolojik gelişmeleri ülkemize getirerek siz değerli paydaşlarımıza en iyi ve kaliteli ürünü sunarak sürdürülebilir başarı yolunda ilerlemektir.

Vizyonumuz

Yurt İçi Ve Yurt Dışında Ürünümüzü Tüm Dünyada Ulaşılabilir Hale Getirerek Herkesin Kaliteli Ürünlerimize Ulaşmalarını Sağlamaktır

Sertifikalarımız